info
عکس مارکت یاران دریان
category

مارکت یاران دریان محله میرداماد، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مارکت یاران دریان

مارکت یاران دریان (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله میرداماد تهران و خیابان کنارگذر میرداماد واقع شده است. این فروشگاه یکی از ده فروشگاه زنجیره‌ای در محله میرداماد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت گروه مپنا، شرکت بیمه دی، بازار میوه و تره بار میرداماد، خانه آیلتس آفریش و آجیل و خشکبار دستچین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهید حقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه مارکت یاران دریان تهران

فروشگاه مارکت یاران دریان تهران در شهر تهران، محله میرداماد، واقع شده است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (02122271634) تماس بگیرید. فروشگاه مارکت یاران دریان تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله میرداماد به شمار می‌رود. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند ستاد مرکزی فروشگاه های زنجبره ای حیات مارکت، فروشگاه Lacima و شرکت فروشگاه های زنجیره ای حیات مارکت قرار دارند.

چطور به فروشگاه مارکت یاران دریان تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مارکت یاران دریان تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس چهارراه جهان کودک قرار دارد. ایستگاه مترو میرداماد هم در نزدیکی فروشگاه مارکت یاران دریان تهران قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه مارکت یاران دریان تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه مارکت یاران دریان تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده مارکت یاران دریان واقع شده‌اند:

 • ستاد مرکزی فروشگاه های زنجبره ای حیات مارکت
  بلوار میرداماد
 • فروشگاه Lacima
  (4.0)
  بلوار میرداماد، بین تبریزیان و کازرون
 • شرکت فروشگاه های زنجیره ای حیات مارکت
  (5.0)
  بلوار میرداماد، دکتر مصدق شمالی، صفویان
 • فروشگاه شهروند
  (5.0)
  بلوار میرداماد، دکتر مصدق شمالی، بین وحید دستگردی و دامغانی
 • فروشگاه یاران دریان
  (4.0)
  بلوار میرداماد، شمس تبریزی، نجم آبادی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ابراهیم اسماعیلزاده کجیدی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مارکت یاران دریان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مارکت یاران دریان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مارکت یاران دریان ندارد.
  neshan logo