info
عکس ایستگاه اتوبوس محله مارچين
category

ایستگاه اتوبوس محله مارچين (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس محله مارچين

ایستگاه اتوبوس محله مارچين (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کنارگذر امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گز مولوی اصفهان، نمایندگی تویوتا قناد، ارزیابی تخصصی خسارت اتومبیل بیمه دانا، فروشگاه البرز و آموزشگاه موتورسیکلت تندر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس محله مارچين اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس محله مارچين اصفهان، شهر اصفهان، محله بابوکان جنوبی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به امام خمینی، بین شهدای بابوکان و میلاد بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس محله مارچين اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو قدس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس انصار قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس محله مارچين اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده محله مارچين واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتداي عاشق آباد
  شهدای عاشق آباد
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  سلمان فارسی، کوثر
 • ایستگاه اتوبوس بوستان کوثر
  سلمان فارسی، کوثر
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  پاسداران، شهدا، کوثر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس محله مارچين اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس محله مارچين در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس محله مارچين ندارد.
  neshan logo