info
عکس شرکت برق منطقه ای تهران بزرگعکس شرکت برق منطقه ای تهران بزرگعکس شرکت برق منطقه ای تهران بزرگ
category

شرکت برق منطقه ای تهران بزرگ محله صفا، تهران

اداره و سازمان دولتی
2.3
12 رای

درباره‌ی شرکت برق منطقه ای تهران بزرگ

شرکت برق منطقه ای تهران بزرگ (اداره و سازمان دولتی) در محله صفا تهران و خیابان مرز مناطق شهرداری واقع شده است. این اداره یکی از چهار اداره و سازمان دولتی در محله صفا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه صنعت برق ایران و پاساژ شهدا و همچنین سینما شکوفه، تصویربرداری پزشکی نگار آزما، دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی، خشکبار محسن و آموزش و پرورش منطقه 12 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو میدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده شرکت برق منطقه ای تهران بزرگ واقع شده‌اند:

 • اداره ورزش و جوانان جنوب شرق تهران
  امیرکبیر، زور خانه، گوته
 • مرکز سنجش منطقه 14
  بزرگراه امام علی، عزیزی غربی، بین صفایی و ملکی
 • شهرداری ناحیه یک منطقه 14
  مجاهدین اسلام، 17 شهریور، آریایی پور، بین یکم و دوم
 • کانون اتحادیه آموزشگاه‌های رانندگی
  پیروزی، 17 شهریور، بین مجاهدین اسلام و شهید حسین قادری
 • شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه
  کفایی امانی، 17 شهریور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داریوش قاسمی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت برق منطقه ای تهران بزرگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت برق منطقه ای تهران بزرگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت برق منطقه ای تهران بزرگ ندارد.
  neshan logo