عکس بام رو به روی مصلی
category

بام رو به روی مصلی (محله آرژانتین - ساعی، تهران)

جاذبه طبیعی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، تونل رسالت

موقعیت بام رو به روی مصلی در محله آرژانتین - ساعی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

بام رو به روی مصلی (جاذبه طبیعی) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان تونل رسالت واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان کسری، بام آرژانتین، موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران و مرکز خرید آفریقا و همچنین شرکت فن آوا کارت، ایرسافام، یونیلیور ایران، سرزمین سوخاری و پنجره دو جداره آرکوین قرار گرفته است.


تصاویر بام رو به روی مصلی


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، تونل رسالت


سایر جاذبه‌های طبیعی که در محدوده بام رو به روی مصلی واقع شده‌اند:

 • بام تونل رسالت
  (5.0)
  تونل رسالت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عمو سپهر (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بام رو به روی مصلی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  جاهای مکان محل های جاذبه دیدنی گردشگری توریستی طبیعی طبیعتگردی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بام رو به روی مصلی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بام رو به روی مصلی تهران ندارد.