info
عکس سوپرمارکت امین
category

سوپرمارکت امین محله جهرم، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت

درباره‌ی سوپرمارکت امین

سوپرمارکت امین (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله جهرم اراک و میدان شاهد واقع شده است. این فروشگاه یکی از ده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله جهرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه دفاع مقدس و همچنین بوستان سالمندان، ارزانسرای پوشاک آلمالو ، لوازم ساختمانی تکنسین، لبنیات دهکده و دبیرستان متوسطه اول سمیه قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت امین واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت اسد ملکی
  بلوار آیت الله غفاری، قرنی، الیاس محمدی
 • سوپر مارکت کربلایی
  بلوار سیدالشهدا، خیابان لاله، لاله 3
 • سوپر مارکت پرسپولیس
  بلوار سیدالشهدا، خیابان لاله، بین لاله 5 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 24 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت امین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 24 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت امین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت امین ندارد.
  neshan logo