info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده

ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان سلمان فارسی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان موقوفه گودرز، آب انبار رستم گیو، موزه اسناد و نسخ خطی و مرکز پینگ پنگ یزد و همچنین رستوران خان دوحد، پارکینگ خوان دوحد، حمام ستاره، آژانس دیجیتال مارکتینگ بالیز و هتل سنتی خوان دوحد یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده یزد

در شهر یزد، محله مکتب امام ، ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی، بین سی و نهم و خانعی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی پردیس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه آسی زاده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آبرسانی
  بلوار دهه فجر، بین مطلوبیان و مسجد ولی عصر
 • ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله خاتمی
  بلوار دهه فجر
 • ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان مهدی
  امام مهدی، بین پارساییان و آیین
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه سلمان فارسی
  سلمان فارسی، بین 30 و 15
 • ایستگاه اتوبوس سه راه چمران
  آیت الله کاشانی، بین مکتب امام و بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده ندارد.
  neshan logo