عکس ایستگاه اتوبوس فردوسی مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس فردوسی (محله چهار منار، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، شهید رجایی، بین بن بست شهید حاتمی پور و حبیب الله خواجه رضایی

موقعیت ایستگاه اتوبوس فردوسی در محله چهار منار یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه اتوبوس فردوسی (ایستگاه اتوبوس) در محله چهار منار یزد و خیابان شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله چهار منار یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باغ دولت آباد، رستوران برتر، لوازم خانگی مسلم، راهنمایی و رانندگی یزد و مسجد الزهرا قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، شهید رجایی، بین بن بست شهید حاتمی پور و حبیب الله خواجه رضایی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فردوسی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فردوسی یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فردوسی یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فردوسی یزد ندارد.
neshan logo