info
عکس بازرگانی محسن جعفری
category

بازرگانی محسن جعفری محله آگاهی، تهران

فروشگاه دوچرخه

درباره‌ی بازرگانی محسن جعفری

بازرگانی محسن جعفری (فروشگاه دوچرخه) در محله آگاهی تهران و خیابان اول شرقی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه دوچرخه در محله آگاهی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند اتوبان کودک، بیمارستان پارسا، موزه عمارت انیس الدوله و مجتمع تجاری رازی و همچنین تهیه غذای مکانیزه و هوشمند سلمان فارسی، نمایندگی ۵۰۹۱ ایران خودرو، فروشگاه سلمان کالا، چادر فروشی سلمان فارسی و ورودی مترو ایستگاه مهدیه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو مهدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه بازرگانی محسن جعفری تهران

فروشگاه بازرگانی محسن جعفری تهران در شهر تهران، محله آگاهی و قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (09121061514) تماس بگیرید. فروشگاه بازرگانی محسن جعفری تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله آگاهی است و مشتریان زیادی دارد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به فروشگاه دوچرخه عزتی، فروشگاه سه چرخه محمد و مرکز تخصصی سفر با دوچرخه اشاره کرد.

چطور به فروشگاه بازرگانی محسن جعفری تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه بازرگانی محسن جعفری تهران را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس وحدت اسلامی قرار دارد. ایستگاه مترو راه آهن هم در نزدیکی فروشگاه بازرگانی محسن جعفری تهران قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه بازرگانی محسن جعفری تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه بازرگانی محسن جعفری تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌ها و مراکز خدمات دوچرخه که در محدوده بازرگانی محسن جعفری واقع شده‌اند:

 • فروشگاه دوچرخه عزتی
  هلال احمر، بین اسلامی و بارگیر
 • فروشگاه سه چرخه محمد
  قزوین، جوادیان، بین اسلامی و کاشانی
 • مرکز تخصصی سفر با دوچرخه
  کارگر جنوبی، مدرس
 • لوازم دوچرخه زمرد
  هلال احمر، بین حافظ و یکه تاز
 • شرکت مهر آیین وندا
  قزوین، جوادیان، بین مدرس و رضایی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جغتایی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازرگانی محسن جعفری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازرگانی محسن جعفری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازرگانی محسن جعفری ندارد.
  location استان تهران، تهران، مولوی، عباسپور، اول شرقی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بازرگانی محسن جعفری

  شنبه 20:00 تا 00:00
  یک‌شنبه 00:00 تا 19:00 20:00 تا 00:00
  دوشنبه 20:00 تا 00:00
  سه‌شنبه 20:00 تا 00:00
  چهارشنبه 20:00 تا 00:00
  پنج‌شنبه 20:00 تا 00:00
  جمعه 00:00 تا 19:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo