info
عکس ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی
category

ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی

ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان حمزه اصفهانی جنوبی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه کاهو، هایپر ارکیده، شرکت فراسان، ایکیا اصفهان و مرغ حنانه 6 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی اصفهان

ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله فرهنگیان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به حمزه اصفهانی جنوبی، بین مشتاق دوم و مادی نیاسرم بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سرویس بزرگمهر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سلمان فارسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلزار
  شریف واقفی، بین سعادت و شاهین
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار
  آبشار اول، امام سجاد
 • ایستگاه اتوبوس پل غدیر
  میدان خاتم کاری
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد
  مهرآباد، سلمان فارسی (مشتاق سوم)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی ندارد.
  neshan logo