info
عکس ایستگاه اتوبوس سید گلشاه
category

ایستگاه اتوبوس سید گلشاه محله سر جمع، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سید گلشاه

ایستگاه اتوبوس سید گلشاه (ایستگاه اتوبوس) در محله سر جمع یزد و خیابان سید گلسرخ واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله سر جمع یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند فروشگاه مصنوعات قدیمی و موبایل قصر و همچنین بافت تاریخی شهر یزد(محله فهادان)، سوئیت آپارتمان باران، آبزیان جزیره، امامزاده سید گلسرخ و بومگردی نیلوفر آبی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سید گلشاه یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس سید گلشاه یزد، شهر یزد، محله سر جمع است. آدرس این ایستگاه اتوبوس سید گلسرخ، بین سید گلسرخ 34 و کوی سرجم است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سید گلشاه یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی لاله قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سید گلشاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان سیدالشهدا
  امام خمینی، بین عفت و طراوت
 • ایستگاه اتوبوس مسجد جامع
  امام خمینی، بین امام مهدی و ابراهیمی
 • ایستگاه اتوبوس خیابان عفت
  شهید نواب صفوی، بین شهید کارگران و رحیم آباد
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت
  سید گلسرخ، بین کوی شهید اعلازاده و سید گلسرخ 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سید گلشاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سید گلشاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سید گلشاه ندارد.
  neshan logo