info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید مفتح 43
category

ایستگاه اتوبوس شهید مفتح 43 (محله حسین آباد، مشهد)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید مفتح 43

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهید مفتح 43 در محله حسین آباد مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهید مفتح 43 (ایستگاه اتوبوس) در محله حسین آباد مشهد و بلوار مفتح واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله حسین آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز معاینه فنی خودرو شهید مفتح، نمایندگی سایپا احسان کشمیری، سیسمونی نی نی بیت، شرکت صدف توس و خیمة الزینب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید مفتح 43

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس شهید مفتح 43 است که در محله حسین آباد بلوار مفتح قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح، بین مفتح 43 و 45 قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید مفتح 43 عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اژانس کندو واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید مفتح 43 و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید مفتح 43 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه میامی
  بلوار مفتح شرقی، بین شهید محور و شهید آرمون
 • ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان 21
  بلوار میرزا کوچک خان، بین میرزا کوچک خان 25 و بلوار شهید اسماعیل پور
 • ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 55
  بزرگراه بابانظر
 • ایستگاه اتوبوس شهید مفتح 34
  بلوار شهید دکتر مفتح، بین مفتح 32 و 34
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید مفتح 43 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید مفتح 43 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید مفتح 43 ندارد.
  location استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح، بین مفتح 43 و 45
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo