info
عکس آموزشگاه دوستی ملل
category

آموزشگاه دوستی ملل محله بهجت آباد، تهران

موسسه آموزش زبان خارجی

درباره‌ی آموزشگاه دوستی ملل

آموزشگاه دوستی ملل (موسسه آموزش زبان خارجی) در محله بهجت آباد تهران و خیابان صدر واقع شده است. این موسسه یکی از هشت موسسه آموزش زبان خارجی در محله بهجت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهرام و مرکز خرید پرنیان و همچنین رستوران چینی، زاگرس پوش، دفتر سفیران الوپیک، وب گوهر و هتل آپارتمان ایده آل قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو میدان جهاد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسات آموزش زبان خارجی که در محدوده آموزشگاه دوستی ملل واقع شده‌اند:

 • خانه آیلتس و تافل استاد غفاریان
  قرنی، امانی
 • آموزشگاه زبان شید
  فاطمی
 • مؤسسه زبانهای خارجی
  مطهری، بین سربداران و لارستان
 • آکادمی زبان آرین
  ولیعصر، نوربخش
 • مرکز تخصصی ایلتس زبان 135
  (3.0)
  دکتر فاطمی، شهید اصغر میرزایی بی غش
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط raminhem (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه دوستی ملل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه دوستی ملل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه دوستی ملل ندارد.
  neshan logo