info
عکس سوپرمارکت
category

سوپرمارکت محله ثامن، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت

سوپرمارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله ثامن مشهد و بلوار مفتح شرقی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و هشت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار ترنج، قلاویزکاری و جوشکاری آلومینیوم و چدن جهانگیر، تولید لباس کار SINAWORK، پایانه مفتح شرقی و باسکول ۶۰ تنی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت واقع شده‌اند:

 • سوپر شعبانی
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، مهرآباد 21 - مهر، بین مهر 15 و 18
 • هایپر مارکت صدرا
  بزرگراه بابانظر، بابانظر 50، شهید شفیعی، بین شفیعی 23 و 25
 • سوپرمارکت بابا احمد
  بلوار کرامت، کرامت 1، دادگر، بین دادگر 22 و دادگر 24
 • سوپرمارکت مهرآباد
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 5 و 3/1
 • سوپرمارکت عدالتی
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، مهرآباد 3، اباذر 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دایی فرهاد (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت ندارد.
  neshan logo