info
عکس ایستگاه اتوبوس توحید
category

ایستگاه اتوبوس توحید اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس توحید

ایستگاه اتوبوس توحید (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان دانشگاه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هتل مدرس ناجا، غذای وزراء، دانشگاه اصفهان، مطب دکتر امیر محمد آرمانیان و شرکت مهندسی بین المللی فولاد تکنیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس توحید اصفهان

ایستگاه اتوبوس توحید اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به دانشگاه، بین خط ویژه و درب دانشکاه بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس توحید اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دانشگاه قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس توحید اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده توحید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسکن وشهرسازی
  آزادی
 • ایستگاه اتوبوس مسکن و شهر سازی
  آزادی
 • ایستگاه اتوبوس سپاهان
  محتشم کاشانی، بین بن بست گلشن و نیلوفر
 • ایستگاه اتوبوس سنگ تراشها
  حکیم نظامی، تقاطع سنگ تراش‌ها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس توحید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس توحید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس توحید ندارد.
  neshan logo