info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه سلمان فارسی
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه سلمان فارسی محله مهدی آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه سلمان فارسی

ایستگاه اتوبوس چهارراه سلمان فارسی (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد یزد و خیابان سلمان فارسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کوچه منبع آب و مرکز خرید جامه و همچنین رستوران رز طلایی یزد، کفش تبریز یزد، مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، شیرینی سرای برگ شیرین و لاستیک فروشی مشکی باف قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه سلمان فارسی یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس چهارراه سلمان فارسی یزد، شهر یزد، محله محله نیایش است. آدرس این ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی، بین سلمان فارسی 15 و 20 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه سلمان فارسی یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه سلمان فارسی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه سلمان فارسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید چمران
  خیابان خرمشهر، بین 16 و 14
 • ایستگاه اتوبوس شهید مزیدی
  مسکن، بین رهبر و دهم
 • ایستگاه اتوبوس آبرسانی
  بلوار دهه فجر، بین مطلوبیان و مسجد ولی عصر
 • ایستگاه اتوبوس کوچه زیبا
  امام مهدی، بین تقی زاده و موسی بن جعفر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه سلمان فارسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه سلمان فارسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه سلمان فارسی ندارد.
  neshan logo