info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع خلیج فارس
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع خلیج فارس (محله دولتخواه شمالی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع خلیج فارس

ایستگاه اتوبوس مجتمع خلیج فارس (ایستگاه اتوبوس) در محله دولتخواه شمالی تهران و خیابان برادران شکری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله دولتخواه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یکشنبه بازار دولت خواه و همچنین تالار تشریفاتی رُز ابی، سفره خانه سنتی قصر سلیمان، زمین ورزشی خلیج فارس، مقداد و پیتزا سپنتا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع خلیج فارس تهران

ایستگاه اتوبوس مجتمع خلیج فارس تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله دولتخواه شمالی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ورامینی، برادران شکری بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مجتمع خلیج فارس تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو آزادگان نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع خلیج فارس تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع خلیج فارس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید شریفی
  شقایق، بین پیروز و برادران شکری
 • ایستگاه اتوبوس میدان بهاران
  شقایق، برادران شکری، پنجاهم
 • ایستگاه اتوبوس مترو آزادگان
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بختیاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع خلیج فارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع خلیج فارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع خلیج فارس ندارد.
  neshan logo