info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو آزادگان
category

ایستگاه اتوبوس مترو آزادگان (محله شهید رجایی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو آزادگان

ایستگاه اتوبوس مترو آزادگان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید رجایی تهران و خیابان مرز مناطق شهرداری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهید رجایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تهران قفسه و همچنین لنت پایتخت ، کیدکروم، ایستگاه مترو آزادگان، کافه آرشان و حمل و نقل فجر جهاد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو آزادگان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو آزادگان تهران

ایستگاه اتوبوس مترو آزادگان تهران در شهر تهران، محله شهید رجایی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آیت الله سعیدی، بختیاری است. ایستگاه اتوبوس مترو آزادگان تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو آزادگان قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو آزادگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابراهیمی
  ورامینی، برادران شکری، بین اسد زاده و بیست و پنجم
 • ایستگاه اتوبوس محمودي
  ورامینی، بین پیروزشمالی و برادران شکری
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه
  عمرانی، بین مهربانی و سجاد
 • ایستگاه اتوبوس عمرانی
  عمرانی، بین مهربانی و سجاد
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع خلیج فارس
  ورامینی، برادران شکری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو آزادگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو آزادگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو آزادگان ندارد.
  neshan logo