info
عکس ایستگاه اتوبوس محمودی
category

ایستگاه اتوبوس محمودی محله دولتخواه شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس محمودی

ایستگاه اتوبوس محمودی (ایستگاه اتوبوس) در محله دولتخواه شمالی تهران و خیابان ورامینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله دولتخواه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یکشنبه بازار دولت خواه و همچنین تالار کسری، سفره خانه سنتی قصر سلیمان، زمین ورزشی خلیج فارس، لوازم قنادی ماه بانو و داروخانه دکتر خسروپور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس محمودی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس محمودی تهران، شهر تهران، محله دولتخواه شمالی است. این ایستگاه اتوبوس در ورامینی، بین پیروزشمالی و برادران شکری قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس محمودی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو آزادگان است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس محمودی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده محمودی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو آزادگان
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بختیاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس محمودی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس محمودی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس محمودی ندارد.
  neshan logo