info
عکس ایستگاه اتوبوس درمانگاه
category

ایستگاه اتوبوس درمانگاه محله اسماعیل آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس درمانگاه

ایستگاه اتوبوس درمانگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله اسماعیل آباد تهران و خیابان حیدری واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله اسماعیل آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تهران قفسه و همچنین خوابگاه دانشجویی امام حسین (ع)، کارخانه رب و مواد غذایی همدانیان، ایستگاه مترو آزادگان، حمل و نقل فجر جهاد و دیوارپوش سناتور قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو آزادگان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس درمانگاه تهران

در شهر تهران، محله اسماعیل آباد ، ایستگاه اتوبوس درمانگاه تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آیت الله سعیدی، حیدری است. ایستگاه اتوبوس درمانگاه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو آزادگان است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده درمانگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عمرانی
  عمرانی، بین مهربانی و سجاد
 • ایستگاه اتوبوس ابراهیمی
  ورامینی، برادران شکری، بین اسد زاده و بیست و پنجم
 • ایستگاه اتوبوس محمودی
  ورامینی، بین پیروزشمالی و برادران شکری
 • ایستگاه اتوبوس سر دولتخواه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، تقاطع برادران شکری
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع خلیج فارس
  ورامینی، برادران شکری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس درمانگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس درمانگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس درمانگاه ندارد.
  neshan logo