info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان پایانه جنت آباد
category

ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان پایانه جنت آباد محله شهید رجایی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان پایانه جنت آباد

ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان پایانه جنت آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید رجایی تهران و خیابان کنار گذر آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهید رجایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی امید بار، تراشکاری سینوس، فیلتر آذری، مواد غذایی همدانیان و پارس شیلنگ اسماعیل فرجی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان پایانه جنت آباد تهران

ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان پایانه جنت آباد تهران در شهر تهران، محله شهید رجایی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آیت الله سعیدی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان پایانه جنت آباد تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو آزادگان نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان پایانه جنت آباد تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه آزادگان پایانه جنت آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک مرجان
  بزرگراه آیت الله سعیدی، حیدری، نرگس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان پایانه جنت آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان پایانه جنت آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان پایانه جنت آباد ندارد.
  neshan logo