info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک مرجان
category

ایستگاه اتوبوس پارک مرجان محله اسماعیل آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک مرجان

ایستگاه اتوبوس پارک مرجان (ایستگاه اتوبوس) در محله اسماعیل آباد تهران و خیابان نرگس واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله اسماعیل آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تهران قفسه و همچنین خوابگاه دانشجویی امام حسین (ع)، بوستان نرگس، سوپر مارکت مهدی، مسجد موسی ابن جعفر و مجتمع مسکونی مرجان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو آزادگان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک مرجان تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پارک مرجان تهران است که در محله اسماعیل آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی، حیدری، نرگس قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک مرجان تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو آزادگان نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک مرجان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک مرجان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوستان باران
  ورامینی، پیروز جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس مهر
  بزرگراه آیت الله سعیدی، نامدار، مهر
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  ورامینی، برادران شکری، بین سی و نهم و شهید آقایی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان پایانه جنت آباد
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک مرجان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک مرجان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک مرجان ندارد.
  neshan logo