info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان
category

ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان محله شهید رجایی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان

ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید رجایی تهران و خیابان کنار گذر آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهید رجایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی امید بار، پارس شیلنگ اسماعیل فرجی ، فیلتر آذری، مواد غذایی همدانیان و ایران کمپرسور یوبرت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان تهران، شهر تهران، محله شهید رجایی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آیت الله سعیدی است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو آزادگان قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه آزادگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک مرجان
  بزرگراه آیت الله سعیدی، حیدری، نرگس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه آزادگان ندارد.
  neshan logo