info
عکس ایستگاه اتوبوس عمرانی
category

ایستگاه اتوبوس عمرانی محله شهید رجایی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عمرانی

ایستگاه اتوبوس عمرانی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید رجایی تهران و خیابان عمرانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهید رجایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ وحدت و همچنین مسجد امام سجاد، تالار گلها، سوپر مارکت سعید، بوستان فروردین و پخش صنایع چوبی نقی زاده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عمرانی تهران

ایستگاه اتوبوس عمرانی تهران در شهر تهران، محله شهید رجایی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس عمرانی، بین مهربانی و سجاد می‌باشد. ایستگاه اتوبوس عمرانی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو آزادگان در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین نگین تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عمرانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، حیدری
 • ایستگاه اتوبوس شهرک اسلام آباد
  الغدیر، عمرانی
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  الغدیر، عمرانی، بعد از کاووسی
 • ایستگاه اتوبوس پارک بنفشه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، پژاند، خلج معصومی، آقایی، بین چمران و امام حسین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عمرانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عمرانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عمرانی ندارد.
  neshan logo