info
عکس ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
category

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه محله شهید رجایی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید رجایی تهران و خیابان عمرانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهید رجایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان کودکان حکیم و تولیدی حبیبی پور و همچنین بوستان سبز، ایستگاه آتش نشانی شماره 125، پارکینگ شهید ساعدی، هیئت امام حسین و سوپر مارکت حسین پور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ورزشگاه تهران

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهید رجایی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در الغدیر، عمرانی، بعد از کاووسی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ورزشگاه تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نگین تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ورزشگاه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ورزشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عمرانی
  عمرانی، بین مهربانی و سجاد
 • ایستگاه اتوبوس شهرک ولیعصر
  45 متری بهار
 • ایستگاه اتوبوس شهرک ولیعصر
  معلم، فاخری، 45 متری بهار
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان کودکان حکیم
  الغدیر، عمرانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ورزشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ورزشگاه ندارد.
  neshan logo