info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین
category

ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین محله نوفل لوشاتو، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین

ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین (ایستگاه اتوبوس) در محله نوفل لوشاتو مشهد و بلوار شهید محمد منتظری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله نوفل لوشاتو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی میدان فلسطین، سالن مطالعه فرهنگ ، ایستگاه مترو فلسطین، دبیرستان غیر انتفاعی علوی دخترانه دوره دوم و ایستگاه اتوبوس پایانه فلسطین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو فلسطین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین مشهد، شهر مشهد، محله نوفل لوشاتو است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید محمد منتظری، بعد از میدان فلسطین قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو فلسطین است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سالار واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 18 دی ماه 1402

  عالی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان فلسطین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بعثت 5
  بلوار شهید منتظری، بلوار بعثت، بین بلوار رضا و بلوار ابوذر غفاری
 • ایستگاه اتوبوس بعثت 6
  بلوار شهید منتظری، بلوار بعثت، بین بلوار ابوذر غفاری و بلوار رضا
 • ایستگاه اتوبوس سه راه بعثت
  بلوار شهید منتظری، بلوار بعثت، بین بعثت 14 و بلوار ناصرخسرو
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید منتظری
  بلوار شهید محمد منتظری، بین منتظری 3 و میدان فلسطین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین ندارد.
  neshan logo