info
عکس ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت
category

ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت محله سر دوراه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت

ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت (ایستگاه اتوبوس) در محله سر دوراه یزد و بلوار محمد پاکنژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله سر دوراه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار کاغذی و همچنین شیرینی فروشی شیرین، سالن چند منظوره وحدت، دبیرستان پسرانه شهید رمضانزاده (شاهد)، رستوران پردیس و خدمات فنی صالحی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت یزد است که در محله سر دوراه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار محمد پاکنژاد، بین قمربنی هاشم و ریسمانیان قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سینا سیر قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فروشگاه کارمندان دولت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ترمینال دولت آباد
  بلوار دولت آباد، بین سروش و بلوار 22 بهمن
 • ایستگاه اتوبوس پشت باغ
  شهید رجایی، بین رجایی 12 و علومی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت ندارد.
  neshan logo