info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان رسالت شهرک پارس
category

ایستگاه اتوبوس میدان رسالت شهرک پارس محله نیروی دریایی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان رسالت شهرک پارس

ایستگاه اتوبوس میدان رسالت شهرک پارس (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی دریایی تهران و خیابان هنگام، فتحی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله نیروی دریایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دیجی سفر و همچنین مرکز پستی منطقه 16، تالار پذیرایی الیزه، آزمایشگاه پاتوبیولوژی لاوازیه، مسجد الرسول و کافی نت رسالت شرق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان رسالت شهرک پارس تهران

ایستگاه اتوبوس میدان رسالت شهرک پارس تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله نیروی دریایی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در هنگام، فتحی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان رسالت شهرک پارس تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو جانبازان است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سحر قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان رسالت شهرک پارس تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان رسالت شهرک پارس

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  alijoooon
  چهارشنبه 17 آذر ماه 1400

  کلا هیچ وقت اتوبوس نداره


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان رسالت شهرک پارس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوی نیروی دریایی
  بزرگراه امام علی، طاهرخانی، شهدای هفتم آذر، بین حسینعلی و شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فضیلت
  مدنی، شریفی (134)
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید بهشتی
  مدنی، بین نجف آبادی و جانبازان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان رسالت شهرک پارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان رسالت شهرک پارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان رسالت شهرک پارس ندارد.
  neshan logo