info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد محله هوابرد، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد

ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد (ایستگاه اتوبوس) در محله هوابرد شیراز و خیابان سرباز واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله هوابرد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا وای فای، کافه رادیو، تعاونی مصرف هوابرد، نانوایی لواش و سنگک هوابرد و دبستان فیض قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد شیراز

ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله هوابرد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در سرباز، بین سرباز 11 و 13 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی نیلوفر آبی واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه هوابرد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سیاحتگر
  بلوار بهشتی، بین بهشتی 28 و قدمگاه
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه سرباز
  سرباز، بین بلوار امیرکبیر و سرباز 1
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه آبیاری
  بلوار امیرکبیر، آبیاری، بین 18 و ولی عصر
 • ایستگاه اتوبوس پارک خلدبرین
  بلوار بهشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد ندارد.
  neshan logo