info
عکس ایستگاه اتوبوس چمران
category

ایستگاه اتوبوس چمران محله تهرانپارس غربی، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چمران

ایستگاه اتوبوس چمران (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان زفرقندی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران فست فود پینار، کبابخانه دوزلی، شیرینی عرش، کارواش توربو و شرکت جهان پرچم نشان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چمران تهران

ایستگاه اتوبوس چمران تهران در شهر تهران، محله تهرانپارس غربی و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه باقری، زفرقندی بروید. ایستگاه اتوبوس چمران تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس کوثر (تاکسی سرویس کوثر) را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چمران تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چمران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زرین
  بزرگراه باقری، فرجام شرقی
 • ایستگاه اتوبوس رشید
  بزرگراه باقری، فرجام شرقی، نرسیده به باغدار نیا
 • ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس تخلیه
  فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، زفرقندی، نرسیده به طاهری 121
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چمران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چمران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چمران ندارد.
  neshan logo