info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 30
category

ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 30 محله مصطفی خمینی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 30

ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 30 (ایستگاه اتوبوس) در محله مصطفی خمینی مشهد و خیابان بسیج ۶۲ - شهید مصطفی خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله مصطفی خمینی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار عرب ها( وسوق العرب) و همچنین رستوران پرواز، هتل 19 بهمن نهاجا، مسجد فاطمه الزهرا (ص)، ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 30 و مجتمع آپارتمانهای سادات(شهرک سیدان) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 30 مشهد

ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 30 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله مصطفی خمینی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بسیج، بسیج 62، بین مصطفی خمینی 28 و 30 می‌باشد. ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 30 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس عمار را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید آقا مصطفی خمینی 30 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوی عمار یاسر
  عمار یاسر، عمار یاسر 14، بین شهید مومن 9 و بلوار شهدای طرق
 • ایستگاه اتوبوس کوی عمار یاسر
  عمار یاسر، عمار یاسر 14، بین شهید مومن 9 و بلوار شهدای طرق
 • ایستگاه اتوبوس محمد آباد 5
  بلوار مصلی، مصلی 25، محمد اباد 5- شهید ابراهیمیان
 • ایستگاه اتوبوس انتهای شهید رستمی
  بلوار شهید رستمی، بین رستمی 69 و 71
 • ایستگاه اتوبوس شهید ابراهیمیان 2
  بلوار مصلی، مصلی 25، شهیدابراهیمیان، بین ابراهیمیان 2 و 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 30 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 30 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید آقا مصطفی خمینی 30 ندارد.
  neshan logo