info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید رستمی 54
category

ایستگاه اتوبوس شهید رستمی 54 محله محمد آباد، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید رستمی 54

ایستگاه اتوبوس شهید رستمی 54 (ایستگاه اتوبوس) در محله محمد آباد مشهد و بلوار شهید رستمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله محمد آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا هفت ستاره، آجیل و خشکبار الغدیر، نان فانتزی حاج ابرام، تعمیرگاه رادیاتور کوشش و ایران و مجتمع نان سنتی پرارین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید رستمی 54 مشهد

ایستگاه اتوبوس شهید رستمی 54 مشهد در شهر مشهد، محله محمد آباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید رستمی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید رستمی 54 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو غدیر قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس دانیال را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید رستمی 54 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید صدر
  بلوار صدر، بین یاران 24 و صدر 29
 • ایستگاه اتوبوس محمد آباد 3
  بلوار شهید رستمی، محمدآباد، بین محمدآباد 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس شهید شیرودی 15
  بلوار شیرودی، بین بلوار چمن و شیرودی 13
 • ایستگاه اتوبوس محمد آباد 5
  بلوار مصلی، مصلی 25، محمد اباد 5- شهید ابراهیمیان
 • ایستگاه اتوبوس چمن 18
  بلوار چمن، بین چمن 16 و چمن 18
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید رستمی 54 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید رستمی 54 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید رستمی 54 ندارد.
  neshan logo