عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا (محله آرژانتین - ساعی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بهشتی، شهید احمد قصیر (بخارست)، بین مقدس و ششم

موقعیت ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا در محله آرژانتین - ساعی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا (ایستگاه اتوبوس) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان شهید احمد قصیر (بخارست) واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تهران کلینیک، خانه موزه دکتر سندوزی و مرکز خرید ستاره و همچنین شهر کتاب بهشتی، بیمارستان پاستور نو، مرکز تصویربرداری دکتر شاکری، کارگزاری بانک ملت و شرکت داده ورزی سداد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا

ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله آرژانتین - ساعی خیابان شهید احمد قصیر (بخارست) قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بهشتی، شهید احمد قصیر (بخارست)، بین مقدس و ششم واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهيد بهشتی است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس اوج دنیا قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بهشتی، شهید احمد قصیر (بخارست)، بین مقدس و ششم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان آسیا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید بهشتی پل خاقانی
  مفتح شمالی، بین چهاردهم و دوازدهم
 • ایستگاه اتوبوس میدان شعاع
  مطهری، قائم مقام فراهانی، بین شیوا و شبنم
 • ایستگاه اتوبوس جم
  مطهری، بعد از فجر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان آسیا ندارد.
  neshan logo