info
عکس فروشگاه کاشی وسرامیک ابوالفضل
category

فروشگاه کاشی وسرامیک ابوالفضل محله آبشاهی، یزد

ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه کاشی وسرامیک ابوالفضل

فروشگاه کاشی وسرامیک ابوالفضل (ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان) در محله آبشاهی یزد و بلوار دانشجو واقع شده است. این مکان یکی از هفت مرتبط با صنعت ساختمان در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه آیینه و روشنایی یزد و همچنین تالار مهرگان یزد، نمایندگی سایپا تقوی، شرکت صنایع چوب و فلز گنجینه سازان کویر، مسجد امام حسین و مبلمان اداری کاوا قرار گرفته است.
سایر مراکز ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان که در محدوده فروشگاه کاشی وسرامیک ابوالفضل واقع شده‌اند:

 • کاشی و سرامیک طالب
  بلوار آیت الله مدرس، بین زیرگذر شهدای محراب و رسالت
 • کاشی پرسپولیس
  بلوار آتش نشان، بلوار دانشجو
 • لوازم و یراق الات درب اتوماتیک و سکوریت نگین
  بلوار دانشجو، ابوالفضل
 • الومینیوم و در پنجره سازی حسن
  بلوار دانشجو، 23، 3
 • ماشین الات ساختمانی مدرن یزد
  آیت الله علاقه بند، بین 15 خرداد و آب
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هومن (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه کاشی وسرامیک ابوالفضل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه کاشی وسرامیک ابوالفضل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه کاشی وسرامیک ابوالفضل ندارد.
  neshan logo