info
عکس ایستگاه اتوبوس داریوش
category

ایستگاه اتوبوس داریوش محله آشتیانی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس داریوش

ایستگاه اتوبوس داریوش (ایستگاه اتوبوس) در محله آشتیانی تهران و خیابان دماوند واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله آشتیانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ ایمان و همچنین قنادی پاک، خدمات کامپیوتری ایمان، آموزشگاه رانندگی جت، بانک ملت و جگرکی داریوش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس داریوش تهران

ایستگاه اتوبوس داریوش تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله آشتیانی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس دماوند، بین صدیقیان و حیدری است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس داریوش تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس داریوش تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده داریوش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باقری
  بزرگراه باقری، امیری طائمه (142)، بین ملکی 111 و صادقی 113
 • ایستگاه اتوبوس خاور
  بزرگراه باقری، جانبازان شرقی، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، بین جانبازان و اکبری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس داریوش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس داریوش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس داریوش ندارد.
  neshan logo