info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان ایثار
category

ایستگاه اتوبوس میدان ایثار محله گلستان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان ایثار

ایستگاه اتوبوس میدان ایثار (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان یزد و بلوار شهیدان اشرف واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله گلستان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سفیداب و همچنین بازار برق یزد، کافه خلسه، سوپر مارکت، لاستیک ادیبان (نمایندگی یزد تایر) و دکتر میترا دشتی زاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ایثار یزد

ایستگاه اتوبوس میدان ایثار یزد در شهر یزد، محله گلستان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهیدان اشرف، بین میدان ایثار و امامت قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان ایثار یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ایثار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ 3
  بلوار شهید انتظاری
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی
  بلوار شهیدان اشرف، امامت، بلوار صیاد شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش
  خیابان پژوهش، بعد از میدان کتاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ایثار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ایثار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ایثار ندارد.
  neshan logo