info
عکس ایستگاه اتوبوس وحدت
category

ایستگاه اتوبوس وحدت محله خلیل حسن بیگی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس وحدت

ایستگاه اتوبوس وحدت (ایستگاه اتوبوس) در محله خلیل حسن بیگی یزد و خیابان ایمان واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله خلیل حسن بیگی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی دیلینگ دیلینگ و موزه پیشه های کهن و همچنین باتری سید ، خدمات کامپیوتری معین، هایپر مارکت محسن، ایستگاه اتوبوس وحدت و کارواش ایمان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس وحدت یزد

ایستگاه اتوبوس وحدت یزد در شهر یزد، محله خلیل حسن بیگی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در همافر، ایمان، بین امام خمینی و گل افشان قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس وحدت یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس وحدت یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده وحدت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان سعادت
  شهید جوکار، شهید سید رضا پارسائیان
 • ایستگاه اتوبوس مسجد ثامن الحجج
  شهید خلیل حسن بیگی، بین 10 متری محمدی و نبوت 25
 • ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر
  شهید جوکار، عباس پارسائیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس وحدت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس وحدت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس وحدت ندارد.
  neshan logo