info
عکس مجتمع مسکونی باران 10عکس مجتمع مسکونی باران 10
category

مجتمع مسکونی باران 10 محله امامزاده قاسم، تهران

مجتمع مسکونی

درباره‌ی مجتمع مسکونی باران 10

مجتمع مسکونی باران 10 (مجتمع مسکونی) در محله امامزاده قاسم تهران و خیابان زمانی واقع شده است. این مجتمع یکی از بیست و یک مجتمع مسکونی در محله امامزاده قاسم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهدای تجریش و پاساژ قائم و همچنین هتل بزرگ ویستریا، شیرینی تارت، مسجد آیت الله ضیاءآبادی، کترینگ مجتبی و پوشاک تن درست قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو تجریش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مجتمع‌های مسکونی که در محدوده مجتمع مسکونی باران 10 واقع شده‌اند:

 • برج بهاران الهیه
  دربندی، موزه، بین استاد بنان و رضی
 • ساختمان آسمان
  شریعتی، رفعت، بین یوسفی و مینا
 • برجهای نخجوان
  باهنر، عرفا، زمانی، بین کیهانی و عرفانی
 • برج پلاتینیوم
  باهنر، اقتداری، محمودی دوم، بین دانا و فرهاد
 • برج مسکونی آناهیتا
  باهنر، مقدسی، لاریجانی، شیبانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یا محمد یا علی یا مهدی عج (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع مسکونی باران 10 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع مسکونی باران 10 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع مسکونی باران 10 ندارد.
  neshan logo