عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه گلزار
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه گلزار (کرج)

ایستگاه اتوبوس
استان البرز کرج استان البرز، کرج، بلوار گلزار غربی

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهارراه گلزار کرج را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در کرج را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه اتوبوس چهارراه گلزار (ایستگاه اتوبوس) در کرج و بلوار گلزار غربی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مریم و مرکز تجاری گلشهر کرج و همچنین رستوران سنتی دهکده، فروشگاه رفاه، ساندویچ آیدا شعبه گلشهر، سازمان انتقال خون البرز و کله پزی محمد سنندجی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو گلشهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان البرز، کرج، بلوار گلزار غربی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه گلزار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درختی_برگشت
  (5.0)
  درختی، بین بلوار شمس و اول
 • ایستگاه اتوبوس لاله
  بلوار گلزار شرقی، بین رسولی و لاله
 • ایستگاه اتوبوس شهدای فکه
  بلوار شهید خانزاده، بین بلوار رزهبان و شهدای فکه
 • ایستگاه اتوبوس زرهبان
  بلوار شهید خانزاده، بین شهید معظمی و بلوار رزهبان
 • ایستگاه اتوبوس گلشهر
  بلوار شمس، آزادراه قزوین - کرج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه گلزار کرج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه گلزار کرج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه گلزار کرج ندارد.