info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه گلزار
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه گلزار کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه گلزار

ایستگاه اتوبوس چهارراه گلزار (ایستگاه اتوبوس) در کرج و بلوار گلزار غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی پیکاچو، بیمارستان مریم و مرکز تجاری گلشهر کرج و همچنین رستوران سنتی دهکده، سازمان انتقال خون البرز، ساندویچ آیدا شعبه گلشهر، کله پزی محمد سنندجی و دفتر خدمات قضایی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو گلشهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه گلزار کرج

ایستگاه اتوبوس چهارراه گلزار کرج در شهر کرج، و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار گلزار غربی، بعد از چهل و پنج متری گلشهر قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف کرج، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه گلزار کرج عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو گلشهر نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی شبانه روزی توسن قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه گلزار کرج و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه گلزار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رجایی
  بلوار شهید خانزاده، نرسیده به رجایی
 • ایستگاه اتوبوس 6 متری
  بلوار شهید خانزاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه گلزار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه گلزار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه گلزار ندارد.
  neshan logo