info
عکس ایستگاه اتوبوس معلم 82
category

ایستگاه اتوبوس معلم 82 محله فارغ التحصیلان، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس معلم 82

ایستگاه اتوبوس معلم 82 (ایستگاه اتوبوس) در محله فارغ التحصیلان مشهد و بلوار وکیل آباد، وکیل آباد 79، پژوهش 13 واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله فارغ التحصیلان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دریاچه مصنوعی بوستان چهل بازه و همچنین فروشگاه اتکا پژوهش، مسجد ام الائمه فاطمه الزهرا (س)، کافه فلایت، کباب باشی و زمین بازی کودکان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نمایشگاه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس معلم 82 مشهد

ایستگاه اتوبوس معلم 82 مشهد در شهر مشهد، محله فارغ التحصیلان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار وکیل آباد، وکیل آباد 79، پژوهش 13 قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس معلم 82 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو نمایشگاه نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس افروز واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس معلم 82 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس معلم 82

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  محمدسجاد جهانگیری
  چهارشنبه 10 آبان ماه 1402

  در این ایستگاه خط ۱۲ حرم - وکیل آباد توقف دارد

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده معلم 82 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هاشمی رفسنجانی ۱
  بزرگراه هاشمی رفسنجانی
 • ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 18
  بلوار فارغ التحصیلان، بین فارغ التحصیلان 18 و 20
 • ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 5
  بلوار فارغ التحصیلان، بین فارغ التحصیلان 3 و 5
 • ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 6
  بلوار فارغ التحصیلان، بین فارغ التحصیلان 6 و 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 31 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس معلم 82 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 31 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس معلم 82 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس معلم 82 ندارد.
  neshan logo