info
عکس ایستگاه اتوبوس کوشش 27
category

ایستگاه اتوبوس کوشش 27 محله کوشش، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوشش 27

ایستگاه اتوبوس کوشش 27 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوشش مشهد و بلوار کوشش، کوشش 27 واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله کوشش مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی توس واشر و همچنین نماینده سایپا ورزنده، باربری وطن، گروه تولیدی وارن WAREEN، قطعات ایساکو گندمی و تعمیرگاه تخصصی هیدرولیک حمیدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوشش 27 مشهد

ایستگاه اتوبوس کوشش 27 مشهد در شهر مشهد، محله کوشش و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کوشش، کوشش 27 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کوشش 27 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سعادت قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوشش 27 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوشش 27 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوشش 4
  بلوار کوشش، بین کوشش2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس صبا غربی 1
  بلوار شهید اصلانی، ابتدای بلوار شهید اصلانی
 • ایستگاه اتوبوس قائم 2
  کوشش 34-اصلانی، قائم، بین قائم 2 و 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوشش 27 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوشش 27 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوشش 27 ندارد.
  neshan logo