عکس ایستگاه اتوبوس کوشش 27
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس کوشش 27 (محله کوشش، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار کوشش، کوشش 27

موقعیت ایستگاه اتوبوس کوشش 27 در محله کوشش مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس کوشش 27 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوشش مشهد و خیابان کوشش 27 - شهید خبیری 8 واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله کوشش مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی توس واشر و همچنین نماینده سایپا ورزنده، گروه تولیدی وارن WAREEN، قطعات ایساکو گندمی، تعمیرگاه تخصصی گیربکس و موتور اتومات کارگیک و رستوران کرامت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوشش 27

ایستگاه اتوبوس کوشش 27 در شهر مشهد، محله کوشش و خیابان کوشش 27 - شهید خبیری 8 قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کوشش، کوشش 27 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کوشش 27 عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سعادت قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوشش 27 مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار کوشش، کوشش 27


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوشش 27 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوشش 4
  بلوار کوشش، بین کوشش2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس کوشش 5
  بلوار کوشش، بین کوشش5 و 7
 • ایستگاه اتوبوس صبا غربی 1
  بلوار شهید اصلانی، تقاطع اصلانی 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوشش 27 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوشش 27 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوشش 27 ندارد.
  neshan logo