info
عکس شیراز تخفیف
category

شیراز تخفیف محله بعثت، شیراز

فروشگاه زنجیره‌ای
3.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شیراز تخفیف

شیراز تخفیف (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله بعثت شیراز و بلوار استقلال واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه بعثت و همچنین یوگا ققنوس، درمانگاه دندانپزشکی حکمت، بانک قرض الحسنه رسالت، درمانگاه پارس و آموزشگاه موسیقی جوان بخت قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شیراز تخفیف

فروشگاه شیراز تخفیف در شهر شیراز، محله بعثت و قرار دارد. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (07138302844) تماس بگیرید. فروشگاه شیراز تخفیف یکی از فروشگاه‌های خوب محله بعثت به حساب می‌آید. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه، فروشگاه افق کوروش و فروشگاه جانبو قرار دارند.

چطور به فروشگاه شیراز تخفیف برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شیراز تخفیف را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سربازکوچه 2 قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه شیراز تخفیف زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری از فروشگاه شیراز تخفیف دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده شیراز تخفیف واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه
  بلوار استقلال، بین کند رو باهنر و انتظامی
 • فروشگاه افق کوروش
  بلوارباغ حوض
 • فروشگاه جانبو
  بلوارباغ حوض، ابتدای بلوارباغ حوض
 • دبنهامز
  (5.0)
  بلوار ستارخان، بین میدان بعثت و ستارخان 2
 • دیلی مارکت
  (4.0)
  بلوارباغ حوض
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط farid (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیراز تخفیف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیراز تخفیف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیراز تخفیف ندارد.
  neshan logo