info
عکس ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا
category

ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا محله سر دوراه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا

ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا (ایستگاه اتوبوس) در محله سر دوراه یزد و خیابان طالقانی، شهید صدوقی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله سر دوراه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه کتاب ملک، بیمه مرکزی اسیا، مجتمع فنی کوروش، نانوایی سنگکی شهید باهنر و بانک سپه انصار سابق کد شعبه 3410 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا یزد

ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله سر دوراه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در طالقانی، شهید صدوقی شمالی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی سینا سیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جامعه نابینا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرخی
  فرخی، بین فرخی 12 و لغوی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگ
  بلوار مطهری، بین نجاریان و سعدی
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  بلوار رضا پاکنژاد، بین هجدهم و کوثر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا ندارد.
  neshan logo