info
عکس ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
category

ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان محله شهرک محلاتی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان

ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک محلاتی تهران و خیابان کوثر واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک محلاتی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ زیتون و همچنین فروشگاه اتکا شهید محلاتی، ناحیه مقاومت بسیج امیرالمومنین «ع»، مرکز مخابرات شهید محلاتی، مزون گل مریم و تره بار محلاتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان تهران، شهر تهران، محله شهرک محلاتی است. این ایستگاه اتوبوس در ارتش، بلوار شاهد، کوثر قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید محلاتی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس تک - سیر قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صاحب الزمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابوذر
  بزرگراه ارتش
 • ایستگاه اتوبوس شهید محلاتی
  بزرگراه ارتش، بلوار شاهد
 • ایستگاه اتوبوس کنگان یکم
  بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، بین وزارت امور خارجه و کنگان دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان ندارد.
  neshan logo