info
عکس شرکت ملی پخش فرآوردههای نفتی ایران منطقه فارسعکس شرکت ملی پخش فرآوردههای نفتی ایران منطقه فارس
category

شرکت ملی پخش فرآوردههای نفتی ایران منطقه فارس محله دروازه قرآن، شیراز

اداره و سازمان دولتی
4.0
2 رای

درباره‌ی شرکت ملی پخش فرآوردههای نفتی ایران منطقه فارس

شرکت ملی پخش فرآوردههای نفتی ایران منطقه فارس (اداره و سازمان دولتی) در محله دروازه قرآن شیراز و خیابان حافظ، 7 حافظ واقع شده است. این اداره یکی از دو اداره و سازمان دولتی در محله دروازه قرآن شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی لونا پارک، بیمارستان ابن سینا، باغ جهان نما، باغ موزه هفت تنان و بازارچه صنایع دستی و رستوران سنتی جهان نما (در حال ساخت) و همچنین هتل پارک سعدی شیراز، پمپ بنزین جهان نما، بلک برگر، کله پزی شبهای شیراز و پیتزا راما قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده شرکت ملی پخش فرآوردههای نفتی ایران منطقه فارس واقع شده‌اند:

 • اداره دارایی
  بلوار جمهوری اسلامی، بین درختی و جمهوری اسلامی8
 • اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات
  هجرت، هجرت 6
 • کارگزاری رسمی شعبه یک تامین اجتماعی
  بلوار هفت تنان، هفت تنان 19
 • اداره منابع طبیعی شیراز
  بلوار جمهوری اسلامی
 • دفتر تسیهیلگری و خدمات نوسازی محله هجرت
  بلوار ربانی، بین ربانی 1 و 3
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرنوش (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ جمعه 06 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت ملی پخش فرآوردههای نفتی ایران منطقه فارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 06 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت ملی پخش فرآوردههای نفتی ایران منطقه فارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت ملی پخش فرآوردههای نفتی ایران منطقه فارس ندارد.
  neshan logo