info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک شادی
category

ایستگاه اتوبوس پارک شادی محله آبشاهی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک شادی

ایستگاه اتوبوس پارک شادی (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشاهی یزد و بلوار دانشجو، دانشجو 43 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی پارک شادی و همچنین دبیرستان پسرانه شاهد افشار (دوره اول)، شرکت برق منطقه ای یزد، مجتمع فرهنگی رفاهی غدیر، سالن ورزشی شهدای استانداری یزد و نمایندگی وزارت امور خارجه یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک شادی یزد

ایستگاه اتوبوس پارک شادی یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله آبشاهی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار دانشجو، دانشجو 43 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک شادی یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک شادی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک شادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد
  بلوار دانشجو، بین دانشجو 29 و 31
 • ایستگاه اتوبوس خاتمی
  بلوار امیر کبیر
 • ایستگاه اتوبوس دانشکده شهید صدوقی
  امام حسین، بلوار دانشجو
 • ایستگاه اتوبوس هتل توریست
  بلوار دانشجو، دانشجو 49، بین دانشجو 47 و 51
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک شادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک شادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک شادی ندارد.
  neshan logo