عکس عینک تیام
category

عینک تیام (محله تهرانپارس غربی، تهران)

عینک‌سازی و بینایی سنجی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، خوشوقت، رضایی

موقعیت عینک تیام در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

عینک تیام (عینک‌سازی و بینایی سنجی) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان رضایی واقع شده است. این مکان یکی از سه عینک‌سازی و بینایی سنجی در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پارسیان و همچنین فلکه دوم تهرانپارس، مرکز تجاری اداری پارسیان، فروشگاه رفاه، رستوران سنتی عمارت و کافی نت فراسیستم قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو تهرانپارس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، خوشوقت، رضایی


سایر عینک‌سازی‌های که در محدوده عینک تیام واقع شده‌اند:

 • اپتومتری و عینک تیارا
  (5.0)
  بزرگراه باقری، فرجام شرقی، بین باغدار نیا و گلشنی 117
 • عینک سازی جاوید
  (5.0)
  خوشوقت، نادیه خاوری - 166 غربی
 • کانون عینک
  خوشوقت، بین 138 و میدان قمر بنی هاشم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یا علی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی عینک تیام تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سازی فروشگاه فروشی عینک بینایی سنجی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد عینک تیام تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه عینک تیام تهران ندارد.