info
عکس ایستگاه اتوبوس وحیدیهرسالت
category

ایستگاه اتوبوس وحیدیهرسالت محله زرکش، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس وحیدیهرسالت

ایستگاه اتوبوس وحیدیهرسالت (ایستگاه اتوبوس) در محله زرکش تهران و خیابان دماوند واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله زرکش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تامین اجتماعی و سرای محله شهید اشراقی و همچنین تالار تشریفات پارادایس، شركت توزيع برق منطقه نارمك، مجتمع شماره 4 شورای حل اختلاف، کلیسای تارگمانچاتس و رستوران شفیعی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس وحیدیهرسالت تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس وحیدیهرسالت تهران، شهر تهران، محله زرکش است. این ایستگاه اتوبوس در دماوند، بین میرحسینی و شجاع الدین داوودی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس وحیدیهرسالت تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس سوان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده وحیدیهرسالت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه
  سی متری نیروی هوایی، بین درزی و میری
 • ایستگاه اتوبوس قاسم درویش
  گلشن دوست، بین بلوار شهید ثانی و درویش
 • ایستگاه اتوبوس پل
  سی متری نیروی هوایی، امامت، بین صنعتی و مسیل منوچهری
 • ایستگاه اتوبوس میدان تسلیحات
  گلشن دوست، واثقی انصاری فر، فاطمیه شرقی، میدان تسلیحات
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  سی متری نیروی هوایی، امامت، بین قره حسنلو و رستگار صولتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس وحیدیهرسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس وحیدیهرسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس وحیدیهرسالت ندارد.
  neshan logo