info
عکس ایستگاه اتوبوس بازیافت
category

ایستگاه اتوبوس بازیافت محله شهرک ولیعصر شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازیافت

ایستگاه اتوبوس بازیافت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک ولیعصر شمالی تهران و خیابان کنارگذر آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک ولیعصر شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساختمان اقایان اشرفی عزیزی ایزد خواه مرسلی کاظمی مرادی و همچنین چایخانه معروف عباسیون، شرکت حمل و نقل شمال و جنوب، مجتمع مسکونی نسترن، بوستان فارسی و صافکاری شهامت چکش طلا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازیافت تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بازیافت تهران است که در محله شهرک ولیعصر شمالی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آیت الله سعیدی، بعد از طالقانی بروید. ایستگاه اتوبوس بازیافت تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس بنیاد قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازیافت تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازیافت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرداری ناحیه دو
  بزرگراه آیت الله سعیدی، طبایی، میرزایی، بین زرنگی و محمدی
 • ایستگاه اتوبوس یافت آباد
  یافت آباد، بین طالقانی و حاج ولی
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، برادران بهرامی، بین خیال و شریعتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازیافت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازیافت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازیافت ندارد.
  neshan logo