info
عکس داروخانه دکتر دینان
category

داروخانه دکتر دینان محله دربند، تهران

درباره‌ی داروخانه دکتر دینان

داروخانه دکتر دینان (داروخانه) در محله دربند تهران و خیابان دربند واقع شده است. این مکان یکی از سه داروخانه در محله دربند تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آرامستان ظهیرالدوله، سام کافه رسترز، شیرینی لبنانی روشه، مطب دکتر بیتا جبلی و سوپر سیب دربند قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر دینان تهران

داروخانه دکتر دینان تهران در شهر تهران، محله دربند قرار دارد. آدرس دقیق این داروخانه، استان تهران، تهران، باهنر، دربند، بین اول و ظهیرالدوله است.

داروخانه دکتر دینان تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله دربند است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه دکتر آذین دخت زرند، داروخانه عزیززاده و داروخانه بشیر راد اشاره کرد. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر دینان تهران برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. در نزدیکی داروخانه دکتر دینان تهران، ایستگاه اتوبوس میدان قدس تخلیه قرار دارد. اگر می‌خواهید با مترو به این داروخانه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو تجریش پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر دینان تهران را با شما به اشتراک گذاشته ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر دینان واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر آذین دخت زرند
  باهنر، بین نوری و سعادت
 • داروخانه عزیززاده
  باهنر، بین شفیعی و شیرازی
 • داروخانه بشیر راد
  زبردست شمالی
 • داروخانه دکتر امیر محمد خان
  شهرداری، مینو
 • داروخانه دکتر تافتاچی
  باهنر، محمودی یکم، محمودی سوم، همایون، بین دوم و مریم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سید حسین (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر دینان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر دینان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر دینان ندارد.
  neshan logo