info
عکس فروشگاههای زنجیره ای هفت تا یازده فروشگاه هریسی
category

فروشگاههای زنجیره ای هفت تا یازده فروشگاه هریسی محله ابوذر، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای

درباره‌ی فروشگاههای زنجیره ای هفت تا یازده فروشگاه هریسی

فروشگاههای زنجیره ای هفت تا یازده فروشگاه هریسی (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله ابوذر تهران و خیابان گلستان دوم واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه زنجیره‌ای در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز جراحی محدود شفا و مجتمع تجاری ارمغان و همچنین پمپ بنزین آیت الله کاشانی، کافه عربی کازابلانکا، موسسه زبان پردیسان، کارگزاری شماره 51 تامین اجتماعی شعبه ۳۳ و قنادی تامای قرار گرفته است.

درباره فروشگاههای زنجیره ای هفت تا یازده فروشگاه هریسی تهران

فروشگاههای زنجیره ای هفت تا یازده فروشگاه هریسی تهران در محله ابوذر شهر تهران، در قرار دارد. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (02144058775) تماس بگیرید. فروشگاههای زنجیره ای هفت تا یازده فروشگاه هریسی تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله ابوذر است. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه یاران دریان شعبه سون استار بهنام ، فروشگاه جانبو و فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاههای زنجیره ای هفت تا یازده فروشگاه هریسی تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاههای زنجیره ای هفت تا یازده فروشگاه هریسی تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه شادآباد قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاههای زنجیره ای هفت تا یازده فروشگاه هریسی تهران نیز ایستگاه مترو تهران (صادقیه) است. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاههای زنجیره ای هفت تا یازده فروشگاه هریسی تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. اگر از فروشگاههای زنجیره ای هفت تا یازده فروشگاه هریسی تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاههای زنجیره ای هفت تا یازده فروشگاه هریسی واقع شده‌اند:

 • فروشگاه یاران دریان شعبه سون استار بهنام
  بلوار آیت الله کاشانی، بهنام، زینالی
 • فروشگاه جانبو
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، پیامبر، شهاب، شفق
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  فلکه دوم صادقیه، تقاطع بزرگراه جناح
 • جانبو صادقیه 22271
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، مرودشت، نرسیده به شهدای صادقیه
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه
  فردوس شرقی، ولیعصر، باقری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Artgeraphist (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاههای زنجیره ای هفت تا یازده فروشگاه هریسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاههای زنجیره ای هفت تا یازده فروشگاه هریسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاههای زنجیره ای هفت تا یازده فروشگاه هریسی ندارد.
  location استان تهران، تهران، سازمان آب، گلستان دوم، بین نجف زاده فروتن و تراکمه
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاههای زنجیره ای هفت تا یازده فروشگاه هریسی

  شنبه 06:30 تا 00:00
  یک‌شنبه 06:30 تا 00:00
  دوشنبه 06:30 تا 00:00
  سه‌شنبه 06:30 تا 00:00
  چهارشنبه 06:30 تا 00:00
  پنج‌شنبه 06:30 تا 00:00
  جمعه 06:30 تا 00:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo