عکس ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی
مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی (محله عباس آباد - اندیشه، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بهشتی، بین قائم مقام فراهانی و خالد اسلامبولی

موقعیت ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی در محله عباس آباد - اندیشه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی (ایستگاه مترو) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان بهشتی، بین قائم مقام فراهانی و خالد اسلامبولی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه مترو در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تهران کلینیک و مرکز خرید ستاره و همچنین سینما آزادی، نت برگ، کافه موتزارت، شهر کتاب بهشتی و کارگزاری بانک سپه قرار گرفته است.


مکان‌های مشابه ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه مترو متروی قطار شهری

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی ندارد.
neshan logo